سرور اختصاصی از بهترین مرکز داده ایران و اروپا

اگر سایت پر بازدیدی را میزبانی می کنید و یا اگر از اسکریپت های پر مصرف استفاد می کنید، سرور های اختصاصی ای وب هاست برترین پیشنهاد برای تامین نیاز های تحت وب شما خواهند بود. در سرور های اختصاصی سخت افزار و نرم افزار موجود بر روی سرور مستقلا در اختیار و دسترس شما خواهد بود و می توانید مطابق با نیاز خود به کانفیگ و اعمال تنظیمات خود در سرور بپردازید. سرور های اختصاصی ای وب هاست بصورت پیش فرض با پورت اشتراکی ارائه می شوند، همچنین اگر نیاز به سرعت بالایی در خواندن و نوشتن ( Read / Write ) اطلاعات بر روی هارد دارید، پیشنهاد می استفاده از امکانات (RAID (0,1,10 سخت افزاری است که با کلیک بر روی گزینه سفارش دهید می توانید کلیه امکانات قابل ارائه بر روی سرور ها را مشاهده فرمائید.

سرور اختصاصی اروپا OVH

دیتا‌سنتر OVH به‌عنوان بزرگترین دیتاسنتر اروپا، یک برند کاملا شناخته شده می‌باشد، Anti DDoS سخت‌افزاری رایگان تا ۹۰ گیگابیت برای تمام سرورها، پهنای باند گیگابیتی نامحدود و سرعت دسترسی مناسب از داخل ایران‌ را می‌توان از مهمترین نکات در خصوص سرورهای فرانسه برشمرد.

  • – ارائه ای پی تا ۲۵۶ عدد فقط با یکبار پرداخت
  • – ارائه ۵۰۰ گیگابایت فضا FTP جهت نگهداری بک آپ رایگان
  • – شبکه عالی و مقاوم در برابر حملات کاذب
  • – استفاده از جدید ترین و عالی ترین سخت افزار ها

جهت خرید سرور اختصاصی از طریق لینک زیر پیگیر باشید

در صورتی که سرویس مورد نظر در پلن ها بالا وجود ندارد و یا نیاز به منابع کمتری دارید سرور ها مجازی مدیریت شده بهترین گزینه می باشد

به کمک نیاز دارید؟ با پشتیبانی ما در 24/7 تماس بگیرید یا کلیک کنید پشتیبانی آنلاین